• Вести

Представа поводом Дана школе

Ове школске године прославили смо Дан школе и велики јубилеј - стогодишњицу рођења Душка Радовића на посебан начин. Ученици од 2. до 8. разреда представили су се на позоришној сцени и показали су публици како да најлакше упропасте рођено дете :) и да будућност почиње данас тј. са њима, талентованим Душковцима. Уживајте у њиховој магији...

Представу припремили:

Режија: Тања Кунарац и Десанка Штимац

Хор: Александар Трајковић и Вихор Ристић

Плесне Тачке: Андријана Бајић и Сања Ненадовић Ликовни реквизити: Биљана Васиљев

Припрема музичких тачака: Немања Јовановић 7/5

У приредби учествују ученици од 2. до 8.разреда и заједно су створили магију на сцени.

Велику захвалност дугујемо Милошу Антонијевићу и његовим сарадницима без којих овог визуелног записа не би било. Хвала Вам на драгоценој помоћи у организацији овог великог јубилеја наше школе.

Контакт телефони

• Директор
  • Секретар
  • Рачуноводство